29.09.2016/13:31

Biedronka poszerza swój program lojalnościowy

Program lojalnościowy sieci Biedronka powiązany z kartą Moja Biedronka powoli się rozkręca. Klienci dyskontowej sieci mogą już nie tylko zbierać punkty na pluszaki w ramach akcji Gang Świeżaków, ale także liczyć na rabaty.

Od poniedziałku 26 września do niedzieli 2 października osoby, które posiadają zarejestrowaną kartę Moja Biedronka, mogą liczyć na 10-proc. zniżki na mięso wieprzowe. Promocja ta dotyczy głównie wyrobów sprzedawanych pod marką własną Kraina Mięsa.

Z kolei dziś, czyli 29 września portugalska sieć rozpoczęła akcję pod hasłem "Satysfakcja gwarantowana". W jej ramach klienci niezadowoleni z zakupionych produktów mogą je zwracać do sklepu - otrzymają wówczas bon o wartości zwracanego towaru, do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Aby dostać bon, niezbędne jest posiadanie zarejestrowanej karty Moja Biedronka. W bieżącym tygodniu akcja "Satysfakcja gwarantowana" dotyczy asortymentu kawy.

Równocześnie w dalszym ciągu, do 20 listopada, trwa akcja "Gang Świeżaków". W jej ramach klienci robiący zakupy w Biedronce zbierają naklejki, które następnie mogą wymienić na pluszowe maskotki. Sieć należąca do Jeronimo Martins wydaje jedną naklejkę za przekroczenie 40 zł podczas jednych zakupów. Dodatkowe naklejki zdobyć można za przekroczenie wielokrotności 40 zł, za zakupy z kartą Moja Biedronka oraz za kupowanie owoców lub warzyw (minimum jednej sztuki). Kolejne naklejki przewidziane są dla osób decydujących się na zakup produktów ze zmieniającej się z tygodnia na tydzień oferty specjalnej za minimum 10 zł.

Klienci, którzy uzbierają 60 naklejek, otrzymują wybraną przez siebie maskotkę (jedną z ośmiu). Posiadając 30 naklejek maskotkę można nabyć za 19,99 zł. Tzw. "świeżaka" kupić można także w cenie regularnej za 49,99 zł.    

Przypomnijmy, karta Moja Biedronka wprowadzona została przez lidera rynku detalicznego w Polsce w poniedziałek, 29 sierpnia. Sieć należąca do Jeronimo Martins wcześniej nie posiadała własnego programu lojalnościowego. Spora część analityków rynku spodziewała się, że na "Gangu Świeżaków" się nie skończy. Działania Biedronki z ostatnich dni to potwierdzają: program lojalnościowy będzie sukcesywnie rozwijany.

Portugalska sieć zapytana przez portal wiadomoscihandlowe.pl nie ujawnia, z jak dużym zainteresowaniem spotkał się jak dotąd jej program lojalnościowy ani ile kart Moja Biedronka dotychczas wydano lub zarejestrowano. - Na ten moment trudno jest dokonać jakiegokolwiek podsumowania i podać konkretne statystyki - usłyszeliśmy w biurze prasowym Jeronimo Martins Polska.

Przedstawiciele Biedronki nie zdradzają także, w jakiej formule prowadzone będą kolejne akcje lojalnościowe ani jakich kategorii produktów będą dotyczyć. Można się jednak spodziewać, że karta Moja Biedronka wykorzystywana będzie w coraz to większej liczbie różniących się od siebie akcji. Ostatnie dni udowodniły, że taki kierunek rozwoju programu lojalnościowego Biedronki wydaje się najbardziej prawdopodobny.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • aga 30.09.2016

    U mnie to samo, karty były na samym początku a potem zniknęły i już nie pojawiły się więcej do tej pory. Wcześniej pluszaki nie interesowały mnie ale rabaty już tak. Zatem Biedronko - czekamy na karty.

  • Tymon 29.09.2016

    a kart w mojej osiedlowej biedrze jak nie bylo tak nadal nie ma... codziennie kasjerka mowi mi ze juz sie skonczyly i niewiadomo kiedy beda... porazka

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.