15.05.2017/07:06

Boris Planer, główny ekonomista Planet Retail - gościem specjalnym 10 Kongresu Rynku FMCG 2017

Boris Planer, globalny główny ekonomista międzynarodowego portalu analitycznego Planet Retail wystąpi podczas 10 Kongresu Rynku FMCG 2017 z niezwykle interesującą prezentacją nt. miejsca Polski w strategiach międzynarodowych sieci handlowych. Ekspert zastanowi się także nad tym w jaki sposób globalizacja, polityka, a także konsument wpłyną na rozwój handlu, na polskim rynku? Analityk postawi pytania dotyczące przyszłości formatów handlowych, a także zastanowi się nad wyzwaniami, które stawia przed sieciami handlowymi przyszłość.

Pełną agendę, formularz rejestracyjny, a także wszystkie potrzebne informacje nt. konferencji można znaleźć na stronie www.kongresrynkufmcg.pl

Boris Planer jest głównym ekonomistą portalu analitycznego Planet Retail z siedzibą we Frankfurcie. Specjalizuje się w makroekonomii i trendach rynkowych, jest także wybitnym ekspertem z zakresu handlu i dystrybucji, który specjalizuje się w obszarze rynków wschodzących. Przez ponad sześć lat zajmował się także analizą rynków Centralnej i Wschodniej Europy. Boris Planer pracuje jako analityk sektora handlu od roku 1999, w 2002 r. rozpoczął tworzenie dla Planet Retail sekcji analiz makroekonomicznych.

10 Kongres Rynku FMCG 2017, to kluczowe spotkanie branży spożywczej, handlowej, drogeryjnej i aptecznej, które od lat gromadzi najważniejsze postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na najważniejszych rynkach europejskich. Uczestnikami Kongresu są przedstawiciele handlu i dystrybucji (m.in. zarządy, dyrektorzy ds. zakupów) oraz producenci i dostawcy usług (m.in. zarządy, dyrektorzy sprzedaży i marketingu). Listę gości uzupełniają eksperci i analitycy z najbardziej liczących się instytutów badawczych. W tym roku do wspólnych rozmów zasiądzie przeszło 700 uczestników. Kongres w doskonały sposób łączy konferencję merytoryczną z szeroką ofertą spotkań biznesowych, a także wystawą TOP nowości i innowacji.

Oprócz Borisa Planera, głównego ekonomisty Planet Retail na scenie głównej wystąpią, m.in.:

Na scenie głównej wystąpią, m.in.: 

·         Marek Niechciał, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów,

·         Krzysztof Pawiński, Prezes Zarządu Maspex Wadowice,

·         Guillaume de Colonges, Prezes Zarządu Carrefour Polska,

·         Dariusz Kalinowski, Prezes Zarządu Emperia Holding i spółki Stokrotka,

·         Marek Sypek, Dyrektor Zarządzający Stock Polska,

·         Jacek Owczarek, Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu Eurocash S.A.,

Swoją obecność na Kongresie w roli prelegentów / panelistów potwierdzili również m.in.:

·         Tadeusz Frąckowiak, prezes zarządu Verex Holding i prezes zarządu sieci CBA SK,

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.