13.07.2018/09:41

Czy Maxima zmaksymalizuje rozwój Stokrotki?

Przejęta niedawno wraz z Emperią Stokrotka ma dobrą pozycje na rynku, ale zdaniem Daliusa Misiunasa, prezesa Grupy Maxima, są rzeczy do poprawienia, np. oferta produktów świeżych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • duży 20.07.2018

  Jeśli Litwini włożą ręce w Stokrotkę, to przy takim środowisku konkurencji zachodniej, nie zostanie kamień na kamieniu ze Stokrotki. Jakoś ta firma sobie radzi od kilku lat, w odróżnieniu od innych sieci polskich. Jeśli Litwa będzie chciała zrobić korporację taką jak Maxima, nic nie uratuje Stokrotki.

 • Życzliwy 18.07.2018

  Maxima wprowadziła do Aldika kompletną dezorganizację, brak pomysłu na biznes, wyłącznie cięcie kosztów kosztem jakości pracy oraz wprowadziła litewskie rozwiązania zupełnie nie nadające się do polskiego rynku. To spowodowało ze Aldik zaczął generować straty. Teraz wprowadzaą swoje rozwiązania w Stokrotce zatem dla Stokrotki to już równia pochyła. A szkoda.

 • Stokrota 13.07.2018

  Aldik już wypowiedział umowy producentom i dystrybutorem i przeszedł na zakupy z magazynów Stokrotki

 • zychro777 13.07.2018

  Bla bla bla a zarobki jakie były takie są i nie ma opcji na lepsze a firmę tworzą ludzie przecież. A tutaj wartościowi ludzie odchodzą a przychodzą dzieciaki po studiach aby się czegoś nauczyć i iść dalej.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.