21.05.2022/13:08

McDonald's całkowicie wychodzi z Rosji - Subiektywny Przegląd Tygodnia

McDonald's wychodzi z Rosji. Okazuje się, że czasami w biznesie są rzeczy ważniejsze niż tylko pieniądze. Restauracja spod znaku złotych łuków sprzedaje cały swój biznes w tym kraju. O tym i kilku innych, najważniejszych kwestiach z tego tygodnia w najnowszym Subiektywnym Przeglądzie Michała Kokoszkiewicza.

  • Sieć McDonald's definitywnie żegna się z Rosją i sprzedaje swoje restauracje w tym kraju. Zdaniem reprezentantów tej najpopularniejszej na świecie sieci fast food ich wartości "nie pozwalają im utrzymywać lśniących łuków w tym miejscu".
  • Unia Europejska wprowadza nowe prawo, zgodnie z którym m.in. sklepy będą musiały montować na dachach panele fotowoltaiczne. Co ciekawe, polskie sieci okazują się być w tej kwestii kilka kroków przed Brukselą.
  • Sanepid w Krakowie uznał, że Good Lood to nie żaden lód. Zdarzył się jednak cood i sąd nie przyznał urzędnikom racji, dlatego krakowski startup może bez przeszkód sprzedawać swoje loody ;)

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także