04.08.2016/19:08

Ministerstwo rozwoju zrobi rewolucję w płatnościach bezgotówkowych

- Prowadzimy pilotaż (płatności bezgotówkowych red.) w 30 jednostkach samorządowych, który pozwala na wprowadzenie elektronicznych płatności w tych urzędach. Wprowadzenie terminali planowane jest tam, gdzie nie ma jeszcze możliwości dokonywania płatności, zarówno w punktach kasowych i jak w punktach obsługi – mówi w wywiadzie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Tadeusz Kościński, wiceminister rozwoju.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Tadeusz 05.08.2016

    Ale Kościński manipuluje. Nie mówi wszystkiego co robi on i jego partia PIS. PIS chce aby wszelkie koszty obsługi kart w urzędach poniosły instytucje finansowe i dlaczego kłamie, że wprowadzenie kart w urzędach leży w interesie banków jak by musiały do tego dopłacić kolejne dziesiątki czy setki milionów ? PIS szantażuje banki, że jak nie pójdą na ten układ to pozbawi ich ostatnich opłat jakie jeszcze im zostały za wydawanie kart. Wtedy wydawanie kart nikomu się nie będzie opłacało. PIS konsekwentnie realizuje swoją wizję Polski w ruinie. A co do znaczenia płacenia kartą w urzędach to za paszport płaci się raz na 10 lat, więc w porównaniu ze sklepami urzędy nie mają żadnegoistotnego znaczenia w płatnościach.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.