02.12.2019/19:55

Pasibus otworzył lokal w Częstochowie

Sieć burgerowni Pasibus zaprasza do swojego pierwszego lokalu w Częstochowie. Od wtorku, 3 grudnia goście odwiedzający Galerię Jurajską, mogą spróbować m.in. burgerów tworzonych na podstawie autorskich receptur, frytek, kulek serowych i sałatek. To piąta restauracja tej sieci stworzona we współpracy ze spółką Helios.

Lokal Pasibusa w Galerii Jurajskiej znajduje się w strefie restauracyjnej galerii na poziomie +2. Goście znajdą w menu kilka znanych pozycji sieci, m.in klasyczny Włoski Pastuch z dodatkiem rukoli, parmezanu i grillowanego boczku, Bebek Junior z autorskim sosem BBQ, ostry Gonzales z nachosami czy Awokadus z domowym guacamole. Wyrazisty smak burgerów Pasibusa, który jest jednym ze znaków rozpoznawczych marki, to zasługa m.in. ręcznie mielonej wołowiny. W każdym połączeniu smakowym mięso można bezpłatnie wymienić na kotleta wege lub smażony ser. Co miesiąc w karcie pojawi się Burger Miesiąca.

W menu Pasibusa można znaleść także sałatki, zestawy dla dzieci (Pasi Kids), dodatki (m.in. frytki i kulki serowe) oraz napoje (m.in. Pasi Lemoniada) i alkohole (m.in. własne marki piwa).

Pasibus w Częstochowie to kolejny lokal tej marki stworzony we współpracy z Heliosem. W jej ramach planowane jest otwarcie w sumie ok. 40 lokali Pasibus. Pierwszy food truck Pasibusa stanął jesienią 2013 r. we Wrocławiu. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w dziesięciu miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.