21.09.2021/13:15

Stokrotka chce zaskoczyć swoich klientów

Intensywnie pracujemy jest udostępnieniem naszym klientom mobilnej aplikacji zakupowej. Jesteśmy na finiszu tego projektu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie ona dostępna już jesienią tego roku – mówi Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu oraz dyrektor sprzedaży i marketingu w Stokrotce.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Nickt 07.10.2021

  @MK Skontaktuj się z infolinią albo napisz na maila pomocowego Stokrotki. To na pewno błąd systemowy - ulica lub konkretny numer budynku nie dodany do bazy. Zdarzało się tak samo w Tesco swego czasu.

 • Nickt 06.10.2021

  Korzystam ze Stokrotki odkąd wystartowali w necie, przynajmniej 2x w miesiącu, jak dotąd wszystko bez zarzutu. Bardzo dobra organizacja, sklep czytelny i wygodny, kontakt mailowy również szybki i konkretny (sprawdzone kilkukrotnie), a sama dostawa jest genialna - można nawet zobaczyć kuriera na mapce i wiadomo dokładnie kiedy przyjedzie, jest z nim kontakt, itd. Jedyny mój problem to fakt, że oferty promocyjne mają bardzo nisko ustawione limity szt. dla produktów. Druga sprawa to ograniczenie do 25kg. Teoretycznie dużo, ale w praktyce trzeba się nieźle nakombinować przy kompleksowym zamówieniu. Aczkolwiek ogólnie 4/5 za całokształt.

 • MK 24.09.2021

  Mieszkam w Lublinie. Kilkaset metrów do najbliższej Stokrotki. Dostawy pod mój adres nie ma.

 • Hipermarket 22.09.2021

  Jak dalej będzie taki burdel z działaniem systemu obsługi sklepu dla Franczyz to nawet za 10 lat nie wprowadzą tej aplikacji...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także