04.09.2018/13:36

Związkowcy z Biedronki stawiają żądania i grożą strajkiem generalnym

Związkowcy przedstawili zarządowi Jeronimo Martins Polska pisemne żądania. Domagają się m.in. skrócenia czasu pracy w soboty, lepszej ochrony i zwiększenia zatrudnienia. W przypadku niepowodzenia negocjacji grożą strajkiem generalnym. Spółka ma czas do 15 września na ustosunkowanie się do pisma – informuje serwis money.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • fg 10.09.2018

  cicho siedzieć i nie pyskować bo wam Morawiecki już ściąga tanią konkurencję z Filipin, szybki kurs polskiego i będą na kasie za tysiąca siedzieć, Polska i Polacy maja być biedni, jak przystało na kolonię, już o to zadbali nasi namiestnicy, którzy od lat okupują i powoli szykują ten kraj do inwazji, kogo? chyba z każdej strony widać, będziemy mieć nowa szlachtę!

 • Pinio 07.09.2018

  Osiem nocy z rzędu w pracy..w Biedronce !

 • Pip 05.09.2018

  Biedronki to syf. Tyrania wobec pracowników jest przerażająca. Nawet za 10000 zł brutto nie chciałbym tam pracować. Porządne sklepy typu piotr i pawel padaja a tyrani rządzą

 • gija888 05.09.2018

  Nastroje w gospodarce są coraz gorsze. Strajków będzie więcej, nie tylko w dyskontach. Grozi nam inflacja. Wszystkie podwyżki dla pracowników "zjadają" rosnące koszty produktów i usług. A te rosną poprzez wzrost kosztów pracowniczych. Sporo ludzi nie pracuje, siedzi i żyje z MEGA socjalu. Czeka nas jeszcze dolar po 5 złoty i benzyna po 6.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.