13.06.2021/11:52

Ceny w restauracjach mocno w górę. Wina inflacji i nowych podatków

Klienci, którzy wrócili do otwartych ponownie restauracji mogli przeżyć niemałe zaskoczenie. Ceny w karcie poszły wyraźnie do góry. Jak przekonują przedstawiciele branży to wina inflacji, wspomaganej dodatkowo nowymi podatkami.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Domisław 14.06.2021

  NIE to raczej PISowi, który napycha swoim ludziom kieszenie a innych doi podatkami i nakręconą przez pisowców inflacją.

 • Nick 13.06.2021

  Jakim trzeba być głupkiem, żeby za byle danie zapłacić 70zł. Ale skoro są chętni to dobrze, rżnąć ich na podatkach, niech utrzymują państwo.

 • NIErestauracjom! 13.06.2021

  Dlatego przestaliśmy chodzić, to jest jakieś nieporozumienie. Porcje są mniejsze i ceny wyższe. A obsługa to coraz częściej Ukraina, ktoś tu sobie kpi z klientów. Przestaliśmy chodzić do restauracji, nasz fascynacja minęła. Zapraszamy się wzajemnie i robimy domowo, i mamy o wiele większą jakość i satysfakcję. I nikt nie robi nas w balona. To jest tylko ok 20 osób, nasi znajomi, z którymi się spotykamy, nie przepłacamy za dania, za napoje i piwa, wina. Mamy wszystko, naprawdę, warto zacząć robić samemu, i zapraszać się, wspólnie lepiej smakuje. Restauracje obecnie to hańba, zamiast obniżyć cenę, zachęcić, to podwyżki. Jakość są branże, które obniżają i zachęcają do większych zakupów. Siłownie np. dostałem zniżkę, płacę mniej, jeszcze zaprosiłem kilku znajomych i dostałem voucher na masaże. Także restauracje tylko samemu!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także