06.12.2016/12:04

Guillaume de Colonges, Carrefour Polska: Zakaz handlu w niedzielę uderzy w dostawców

- Ustawa (o zakazie handlu w niedziele red.) uderzy w wyniki finansowe większości firm handlowych. Muszę jednak podkreślić, że jej skutkiem będzie nie tylko zmniejszenie obrotów, sklepów i centrów handlowych, ale wszystkich partnerów handlowych oraz dostawców – wyjaśnia w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl Guillaume de Colonges, prezes Carrefour Polska.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • kaczuś 07.12.2016

    A czy nie można wprowadzić rozwiązania pośredniego tak, by sieci handlowe były otwarte w niedziele tylko przez 4 godziny? Umożliwi to zarówno sprzedawcom, by mogli iść do kościoła i trochę odpocząć w niedziele, a zabieganym w tygodniu nie odbierze szansy zrobienia zakupów 7-go dnia tygodnia. Po co toczyć spory?

  • ziuta 06.12.2016

    Ciekawe czy facet w niedziele pracuje? Chyba nie, lata swoim samolotem lub pływa jachtem, no bo to prezes. A tak na marginesie - cała laicka Europa w niedziele nie pracuje a katolicka Polska dyga aż dymi , coś tu nie tak. I mówią , że u nas kler rządzi. Chyba ich p...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.