11.02.2020/14:17

Minister Ardanowski: Podatek od mięsa to próba ideologicznej walki z polskim rolnictwem

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski broni hodowli zwierząt mięsnych i mlecznych. Podczas tegorocznych targów rolniczych Mazury Agro Show, które miały miejsce w Ostródzie przekonywał, że mamy miejsce z „totalnym atakiem na rolników”. Z kolei w rozmowie z TV Republika uznał, że propozycja unijnego podatku od mięsa to „element ideologicznej walki z rolnictwem”.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • otworzcieOczy 12.02.2020

    Pan Minister to najpierw powinien się.... podrapać po glowie zanim będzie publicznie plótł takie banialuki. Przyszłość będzie czarna jeśli dalej będziemy żreć mięso na potęgę, pakować wszystko w plastik i konsumować bez ograniczeń. Zasoby naturalne są ograniczone i każde dziecko w przedszkolu to wie. Jak się będziemy bić o wodę, o czyste powietrze to nikt nie będzie patrzyl czy to ideologia czy nie tylko będzie walczyl o przetrwanie.

    Panie ministrze - w tył zwrot i powrót po solidniejszą wiedzę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.