22.03.2021/16:00

Będą dodatkowe obostrzenia w sklepach na Wielkanoc? Powraca widmo "narodowej kwarantanny"

Gwałtownie rosnąca liczba wykrywanych przypadków zakażenia koronawirusem rodzi obawy, że rząd - podobnie jak rok temu - wdroży przed Wielkanocą dodatkowe restrykcje mające spowolnić tempo rozwoju pandemii. Mogą one dotknąć branży handlowej, w tym sklepów spożywczych.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • Pracuję w Biedronce 26.03.2021

  1234
  25.03.2021
  Proszę o podanie danych, ile jest zarażonych kasjerów, co jest następstwem zarażenia ich rodzin oraz klientów Prawda jest taka, że pracownicy sklepów też chorują i nikt nic z tym nie robi Codziennie ok 1200 klientów dziennie i nie ma wirusa? U fryzjera jedna osoba i tam jest????====== Bardzo ale to baaardzo inteligentny wirus!!! ...:))) U nas 1600 do 2100 klientów dziennie...

 • 1234 25.03.2021

  Proszę o podanie danych, ile jest zarażonych kasjerów, co jest następstwem zarażenia ich rodzin oraz klientów Prawda jest taka, że pracownicy sklepów też chorują i nikt nic z tym nie robi Codziennie ok 1200 klientów dziennie i nie ma wirusa? U fryzjera jedna osoba i tam jest????

 • .... 24.03.2021

  Żenada

 • Kizia 23.03.2021

  Niech przypilnują żeby sklepy do limitu klientów nie wliczały powierzchni socjalnej, magazynowej i stosowały się do tego.

 • PREZES1 23.03.2021

  A GDZIE GODZINY DLA SENIORÓW. ŻĄDAMY POWROTU GODZIN NA ZAKUPY.

 • free 23.03.2021

  to się kupy nie trzyma, kwoty zarażonych przychodzą zza wielkiej wody, chyba że dewianci zarządzają z tego bantustanu, administratorzy tubylczego luda zwani potocznie rządem wdrażają wytyczne swoich panów a szeroko rozumiana propagandownia struga luda i tłumaczy mu, że to wszystko dla jego dobra i ten "rząd" dba o nas, a wzrost gospodarczy mamy na poziomie 10% r/d/r i będzie jeszcze lepiej...daleko jeszcze, co muszą te chazarskie sitwy zrobić, żeby ten lud się przebudził?

 • kasjer 22.03.2021

  Mam nadzieję, że nie dojdzie do zaostrzenia limitów w sklepach wielkopowierzchniowych. Takowe obowiązywały już rok temu i nie przyniosły nic dobrego - stłoczono klientów w kolejkach pod sklepami, zamiast "skanalizować" ruch wewnątrz sklepów, dodatkowo czym większy sklep, tym bardziej notowano większe straty w dziennych obrotach, a pracownikom handlu zajrzała w oczy wizja utraty pracy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także