22.04.2020/08:13

Czy ulice handlowe wyeliminują z rynku galerie?

Biznes już myśli o wychodzeniu na ulice. Gdy handel wyjdzie poza cztery ściany, galerie handlowe okażą się zbędne.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Tolo 16.05.2021

    To ściema, nigdy nie wiesz co kupujesz ! Towary już kilkukrotnie zamawiane ( czytaj noszone) i odsyłane ! Co do jakości to już nie jeden sie przekonał ! Inne kolory, rozmiary itp. Ludzie już chcą przymierzyć, zobaczyć faktyczny kolor, jakość materiału i zadecydować o kupnie tu i teraz a nie czekać na przesyłkę nie wiadomo czego !

  • Czarek 22.04.2020

    Zobaczcie gdzie była 5 lat temu sprzedaż online a gdzie jest dzisiaj. Uważam, że za kolejne 5 lat przetrwa tylko część galerii bo to w miarę wygodny format a przyszłość to wyłącznie internet - no oprócz fryzjerów, kosmetyczek itd. Bezpieczniej prowadzić biznes w internecie bez płacenia wielkich czynszów i utrzymywania grupy sprzedawcow/kasjerów. Masz magazyn na zadupiu, kilku prawników i ładną stronę internetową i spokojnie działasz

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.