23.08.2018/19:43

Merlin.pl zaoferuje klientom program lojalnościowy oparty na tokenach i technologii blockchain

Spółka Merlin Group S.A. podpisała z firmą Krypto Jam umowę o współpracy polegającej na tokenizacji lojalności klientów korzystających ze sklepów internetowych należących do Grupy przez stworzenie programu lojalnościowego mLoyalty opartego na tokenach użytkowych.

Celem umowy podpisanej przez Merlin Group z Krypto Jam jest przeprowadzenie przez Krypto Jam lub spółki zależne oferty tokenów użytkowych, które zostaną wykorzystane w zdecentralizowanym programie lojalnościowym opartym na technologii Blockchain, jako środek wymiany wykorzystywany na platformach internetowych sklepów prowadzonych przez Merlin Group.

W ramach umowy spółki zobowiązują się do przygotowania planu wdrożenia oraz promocji programu mLoyalty w sklepie merlin.pl, a następnie do wdrażania programu w kolejnych sklepach internetowych oraz rozwoju funkcjonalności i zwiększania zasięgu mLoyalty.

Na potrzeby stworzenia programu lojalnościowego opartego na technologii blockchain firma Krypto Jam zobowiązała się do przeprowadzenia emisji tokenów użytkowych.

Za stworzenie programu lojalnościowego mLoyalty honorującego płatności za pomocą tokenów użytkowych, wdrożenie go w sklepie internetowym mieszczącym się pod adresem merlin.pl oraz wykonanie pozostałych obowiązków wynikających z umowy Krypto Jam zapłaci na rzecz Merlin Group wynagrodzenie w wysokości 5 mln zł.

Intencją stron jest uruchomienie programu lojalnościowego nie później niż w pierwszym kwartale 2019 roku.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.