23.04.2018/13:20

Pod koniec roku otwarcie nowego obiektu handlowego we Wrocławiu

Powstające we Wrocławiu Centrum handlowe Mińska 58 Codzienne Zakupy jest już w trakcie zaawansowanej budowy. Ofertę centrum stworzy działający tutaj wcześniej sklep Biedronka, który zostanie relokowany i dwukrotnie powiększony, a także najemcy branży handlowej, usługowej oraz gastronomicznej.

Obiekt właśnie powiększył grono o kolejnego najemcę, sklep sieci Komfort. Salon zajmie powierzchnię ok. 500 mkw., który zaoferuje różnorodny wybór wykładzin, dywanów, podłóg, paneli oraz różnego rodzaju akcesoriów. - Komercjalizacja osiągnęła poziom 90 proc. powierzchni najmu. Aktualnie trwają rozmowy na dwa ostatnie lokale - w tym restaurację/kawiarnię – które będą dopełnieniem atrakcyjnej oferty centrum – mówi Ewa Ściubidło, wiceprezes Mallson Polska - Szczególny nacisk kładziemy na strefę rekreacyjno-gastronomiczną, z możliwością ustawienia sezonowych ogródków. Mieszkańcy pobliskich osiedli będą mogli nie tylko zrobić codzienne, szybkie zakupy, ale również zjeść, odpocząć i mile spędzić czas – dodaje.

Przed obiektem zaplanowano parking na 100 miejsc oraz przewidziano parkingi rowerowe i specjalne miejsce dla czworonogów. Funkcję rekreacyjną pełnić będzie Minipark, w którym znajdą się ogródki restauracyjne i plac zabaw dla dzieci.

Centrum Mińska 58 Codzienne Zakupy zlokalizowane będzie w zachodniej części Wrocławia, w otoczeniu handlowo – usługowym - przy dużym kompleksie handlowym Wrocław Fashion Outlet oraz w otoczeniu największych osiedli mieszkalnych Muchoboru Wielkiego, Muchoboru Małego i Nowego Dworu. Wraz z pobliskim outletem i parkiem handlowym Futura Park stworzy jedno z głównych miejsc handlowych stolicy Dolnego Śląska.

Oddanie obiektu zaplanowane jest na początek grudnia 2018 roku.

Inwestorem jest spółka Womak Delta wchodząca do grupy spółek Womak Holding. Womak Holding S.A. stoi na czele grupy kapitałowej istniejącej na polskim rynku od 15 lat i jest właścicielem i zarządcą obiektów komercyjnych m.in. we Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu i Olsztynie.

Za wynajem odpowiedzialna jest firma Mallson Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.