16.04.2021/14:56

Makro Polska uruchamia nowy system wsparcia zamówień online. To prawdziwy rynkowy „game changer”!

Makro Polska uruchamia nowy system wsparcia zamówień online, dedykowany restauracjom. Dzięki niemu lokale zyskają swobodę w kształtowaniu oferty, będą mogły także zaoszczędzić na prowizjach dla portali food delivery.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Specjalną cenę promocyjną do dnia startu Retail & FMCG Congress;
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Restaurator 19.04.2021

    Brzmi zachęcająco. Jeżeli w tym rozwiązaniu rzeczywiście nie pobiera się prowizji od ilości zamówień. Korzystałem z takiej zamawiarki u innego dostawcy. Im więcej udawało mi się sprzedaż na wynos tym bardziej rósł mój rachunek za używanie narzędzia. Jeżeli Makro tego nie robi to chyba warto się zainteresować. Jak można takie narzędzie kupić?

  • Stop uberyzacji 17.04.2021

    Może wreszcie pogonią amerykańskiego UBERa żerującego na pracy bez ZUS i minimalnej płacy godzinowej. To zakrawa do kpinę, że prowizja u nich wynosi ponad 25 procent! Jak tak można, i jeszcze nie ma ani umowy o pracę ani ZUS. Kpina. Zamawiają oczywiście wszystko najczęściej korpoludki sowicie wynagradzani, taka nowomoda, cool. Zacznijcie dzwonić bezpośrednio do danej restauracji i prosić o zamówienie z pominięciem tych UBER itd Gwarantuje, że dostaniecie coś w gratisie i pomożecie rozwijać się. Kiedyś był zawsze ktoś na małym etacie i rozwoził, a teraz nie ma etatów, bo jest UBER i cały wielki procent płaci się UBERowi kosztem pracowników i częściowo restauracji.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także