16.04.2021/14:56

Makro Polska uruchamia nowy system wsparcia zamówień online. To prawdziwy rynkowy „game changer”!

Makro Polska uruchamia nowy system wsparcia zamówień online, dedykowany restauracjom. Dzięki niemu lokale zyskają swobodę w kształtowaniu oferty, będą mogły także zaoszczędzić na prowizjach dla portali food delivery.

Wyróżnij się lub zgiń - znane z teorii marketingu hasło Jacka Trouta w ostatnim roku stało się zaskakująco aktualne także w branży gastronomicznej. Długie miesiące lockdownu i konieczność funkcjonowania lokali wyłącznie w modelach: „take away” i „delivery” spowodowały, iż rywalizacja o zamówienia klientów bardziej, niż kiedykolwiek przeniosła się do internetu. Najlepiej radzą sobie w niej lokale skutecznie używające w gastrobiznesie narzędzi cyfrowych oraz konsekwentne w budowaniu społeczności lojalnych klientów. To właśnie dla nich Makro Polska stworzyło nowe wirtualne narzędzie – DIish Order.

– Makro to nie tylko dostawca produktów dla gastronomii, jesteśmy także partnerem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych – mówi Jakub Madaliński, Menedżer ds. cyfrowych rozwiązań dla klientów HoReCa, Makro Polska. – Pełną ich ofertę można znaleźć na dedykowanej gastronomii  platformie Dish, na której już można znaleźć m.in. pakiety rozwiązań dotyczące budowy strony internetowej, rezerwacji stolików online, wyliczania food costu. Dodaliśmy do niej nowe narzędzie – Dish Order. Wierzę w to, że będzie to prawdziwy rynkowy „game changer” dla tych restauracji, które nie godzą się na zapłatę wysokich prowizji sieciom delivery, chcą pod własną marką rozwijać relacje klientami, a równocześnie wolą samodzielnie organizować dostawy w elastyczny, zindywidualizowany sposób. To właśnie takie lokale szczególnie zapraszamy do współpracy.

Dish Order to przeznaczony dla branży HoReCa nowoczesny system do sprzedaży online z realizacją w dostawie oraz na wynos, wraz ze spersonalizowaną stroną www restauracji, prostym w obsłudze interfejsem obsługi zamówień oraz błyskawicznym wsparciem technicznym online. Z punktu widzenia restauracji, to także obecnie najbardziej korzystne finansowo rozwiązanie na polskim rynku. W przeciwieństwie do innych systemów, w Dish Order nie ma bowiem prowizji od zamówień, a jedyne koszty to opłata startowa (249 zł netto) oraz stała miesięczna opłata abonamentowa (169 pln/msc netto), niezależna od liczby zrealizowanych zamówień. W narzędziu nie ma ukrytych kosztów, gwarantuje ono szybki zwrot inwestycji oraz wzrost obrotów przy regularnych zamówieniach klientów. Kolejną zaletą jest możliwość integracji Dish Order z każdą istniejącą stroną internetową lokalu oraz opcja pełnej personalizacji narzędzia do potrzeb lokalu (dedykowane menu, zdjęcia potraw, ceny, godziny dostaw posiłków lub odbiorów osobistych).

– Dish Order nie jest pobierającym prowizję portalem delivery, ani pośrednikiem pomiędzy lokalem a klientem – podkreśla Jakub Madaliński. – To strzał w dziesiątkę dla tych restauracji, które chcą kształtować ofertę na własnych warunkach, elastycznie nią zarządzać i samemu decydować o jej promocji w Internecie. Zdecydowanie jest to oferta dla świadomych i zdeterminowanych restauratorów, nastawionych na przetrwanie trudnych czasów i sukces w nowej rzeczywistości.

DIish Order jest jednym z rozwiązań platformy Dish, nowoczesnej platformy dla gastronomii, która daje restauratorom dostęp do kompleksowych narzędzi takich jak: strona internetowa, rezerwacja stolików online oraz narzędzie do zarządzania wizytówką Google – WebListing. Wszystkie narzędzia dostępne są w jednym miejscu w aplikacji mobilnej DIish na Android oraz iOS.

 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Restaurator 19.04.2021

    Brzmi zachęcająco. Jeżeli w tym rozwiązaniu rzeczywiście nie pobiera się prowizji od ilości zamówień. Korzystałem z takiej zamawiarki u innego dostawcy. Im więcej udawało mi się sprzedaż na wynos tym bardziej rósł mój rachunek za używanie narzędzia. Jeżeli Makro tego nie robi to chyba warto się zainteresować. Jak można takie narzędzie kupić?

  • Stop uberyzacji 17.04.2021

    Może wreszcie pogonią amerykańskiego UBERa żerującego na pracy bez ZUS i minimalnej płacy godzinowej. To zakrawa do kpinę, że prowizja u nich wynosi ponad 25 procent! Jak tak można, i jeszcze nie ma ani umowy o pracę ani ZUS. Kpina. Zamawiają oczywiście wszystko najczęściej korpoludki sowicie wynagradzani, taka nowomoda, cool. Zacznijcie dzwonić bezpośrednio do danej restauracji i prosić o zamówienie z pominięciem tych UBER itd Gwarantuje, że dostaniecie coś w gratisie i pomożecie rozwijać się. Kiedyś był zawsze ktoś na małym etacie i rozwoził, a teraz nie ma etatów, bo jest UBER i cały wielki procent płaci się UBERowi kosztem pracowników i częściowo restauracji.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także