18.08.2020/14:37

Właściciel sieci Reserved, Mohito, Cropp, House i Sinsay przedłużył umowy najmu magazynów w Strykowie

Spółka LPP, właściciel marek Reserved, Mohito, Cropp, House i Sinsay przedłużyła umowy najmu ponad 46 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Sergo Logistics Park Stryków. 

LPP na terenie parku logistycznego w Strykowie ma swój magazyn do obsługi sprzedaży e-commerce, z którego wysyłane są produkty do 24 krajów, w tym m.in. na terenie Polski, do Wielkiej Brytanii, Niemiec, krajów bałtyckich, Czech, Słowacji, Węgier, Chorwacji oraz państw Europy Zachodniej obsługiwanych w ramach paneuropejskiego sklepu internetowego spółki.

Niecałe dwa lata temu odzieżowa spółka zdecydowała się, na trwającą niecałe cztery miesiące, rozbudowę powierzchni o dodatkowe 16 tys. mkw., ostatecznie uzyskując przestrzeń liczącą 46 tys. mkw.

- Przedłużenie umowy najmu z firmą LPP SA to dla nas wielka radość i powód do dumy. Cieszymy się, że dla naszego klienta Stryków okazał się komfortową lokalizacją, a wdrożone przez nas rozwiązania przyczyniają się do usprawniania procesów na terenie magazynu – mówi Waldemar Witczak, dyrektor regionalny Segro. 

Park logistyczny Segro w Strykowie utworzono w 2006 roku. Położony jest blisko skrzyżowania autostrad A1 i A2. Docelowo cały obiekt może zostać rozbudowany do prawie 400 tys. mkw. powierzchni magazynowej, logistycznej (cross-docking) i produkcyjnej.
 

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • irek 21.08.2020

  Chyba obie strony są zadowolone. Mieć takiego najemcę jak LPP to skarb.

 • maya 20.08.2020

  Wielki ten magazyn ale firma ma sporo zamówień online z całej Europy.

 • lowa 19.08.2020

  Dobrze to świadczy o LPP które aby przedłużyć umowę musi być pewne że będą z tego profity.

 • lowa 19.08.2020

  Dobrze to świadczy o LPP które aby przedłużyć umowę musi być pewne że będą z tego profity.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także