05.08.2019/10:39

Centrum Stabłowicka powstaje we Wrocławiu

Trwają przygotowania do realizacji nowego obiektu handlowego we Wrocławiu - Centrum Stabłowicka. To nowoczesny, kompleks handlowo-usługowy, który powstanie w północno-zachodniej części miasta przy ulicy Stabłowickiej.

Jak informują przedstawiciele inwestora, na powierzchni ok 10000 m.kw. GLA znajdzie się market spozywczy znanej sieci dyskontowej oraz ok. 30 sklepów, punktów uslugowych i gastronomicznych. Planowany park handlowy wzbogaci istniejącą ofertę handlową tej dzielnicy o znane i popularne sieciowe marki branż: modowej, rtv-agd, drogeryjnej, usługowej, wyposażenia wnętrz i innych. W obiekcie ma również pojawić się klub fitness oraz różnorodna oferta gastronomiczna. Na terenie Centrum Stabłowice uruchomione będą też obiekty kulturalne i oświatowe w tym przedszkole, złobek i szkoła na kilkaset dzieci. Przy obiekcie powstanie duża ilość miejsc postojowych dla samochodów oraz rowerów. Unikalny klimat miejsca zakupów i spędzania wolnego czasu zapewni także architektura bazująca na ceglanych budynkach starej fabryki, na której powstaje Centrum Stabłowicka.

W pobliżu nieruchomości przebiegają strategiczne dla miasta i pobliskich miejscowości trasy komunikacyjne, takie jak: droga krajowa 94 (Wrocław - Środa Śląska) oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się generujące spory ruch - dworzec kolejowy Pracze Odrzańskie oraz autobusowe trasy komunikacyjne łączące inwestycję z pobliskimi osiedlami.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości usytuowany jest Ośrodek Zdrowia Stabłowice. Dodatkowo na terenie dzielnicy znajduje się Wojewódzki Szpital Specjalistyczny. Jest to najnowocześniejszy  szpital we Wrocławiu.

Otwarcie obiektu zaplanowane jest na koniec 2020 r. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Centrum Stabłowicka odpowiada firma Mallson Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.